Dostawa

papillon4you.pl najwyższe standardy

Koszty i czas dostawy papillon4you.pl

Potwierdzenie zamówienia wyślemy na adres mailowy podany przy składaniu zamówienia w papillon4you.pl. Czas realizacji dostawy liczymy od daty złożenia zamówienia, jeśli została wybrana płatność za pobraniem lub od momentu potwierdzenia płatności na koncie papillon4you.pl.Sposób oraz koszt dostawy:


kurier DPD - 0 zł (przesyłka krajowa) Darwona dostawa
kurier DPD - 6.90 zł (przesyłka pobraniowa)
kurier
DPD - 40 euro (przesyłka zagraniczna)

W Polsce

W celu zapewnienia klientom papillon4you.pl jak najszybszej i najbezpieczniejszej dostawy zakupionych w naszym sklepie toreb, torebek, plecaków dokonaliśmy wyboru jednej z najsolidniejszych firm kurierskich DPD, która jest światowym liderem w tej branży. Staramy się realizować zamówienia w przeciągu 24h od ich złożenia, dzięki czemu  przesyłka powinna dotrzeć do odbiorcy już w przeciągu 2-3 dni roboczych od złożeniu zamówienia. Jeżeli zamówienie jest niestandartowe, to czas jego realizacji może ulec zmianie. Ale zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasz odbiorca jak najszybciej otrzymał oczekiwaną/wymarzoną torebkę.


Zamówienia zagraniczne

Nasze produkty wysyłamy do wszystkich krajów Unii Europejskiej oraz wielu innych krajów, których lista dostępna jest w formularzu zamówienia.
Koszt wysyłki kurierem do krajów UE wynosi 40 euro.
Koszty wysyłki do innych krajów ustalane są indywidualnie po otrzymaniu zamówienia na adres mailowy: sklep@papillon4you.pl
Zalecamy korzystanie z usług firm kurierskich, które gwarantują szybszą i pewniejszą dostawę do rąk własnych odbiorcy.Kiedy dostarczamy

Kurierzy dostarczają paczki w dni robocze, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Opakowanie

Wszystkie produkty oferowane przez papillon4you.pl pakujemy w firmowe woreczki, które mogą później służyć do przechowywania i ochrony. Następnie otulamy te woreczki w specjalną bibułkę zabezpieczającą przed przesuwaniem się podczas transportu.Tak dokładnie ochroniony produkt wkładamy do specjalnego pudełka, które zamykamy taśmą z logo sklepu  papillon4you.pl w celu dokładnego zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi.


Zamówienia Zagraniczne – cła oraz podatki

Przesyłki wysyłane na terenie Unii Europejskiej zwolnione są z ceł i mozolnej kontroli celnej, dzięki czemu szybko docierają do odbiorców.
W przypadku krajów spoza UE czas dostawy może się wydłużyć ze względu na kontrolę celną, a urząd celny państwa docelowego może naliczyć miejscowe podatki.

Pakowanie torebek  papillon4you.pl

A_BArtboard 1