Papillon


Jak na skrzydłach


Pappillon to polska marka, którą stworzyliśmy dla kobiet cieszących się życiem.
Do sygnowania naszych torebek wybraliśmy logo motyla, bo kochamy wolność i radosne, intensywne kolory. Lubimy widzieć jak nasze torebki dodają dziewczynom skrzydeł i wyróżniają je z tłumu. Wzory torebek Papillon, które tworzymy są kobiece, energetyczne i nasycone barwami. Są różne w swoim charakterze, jak różnorodne są motyle, od których czerpiemy inspirację i nazwy (Celastrina, Ulysses, Arion, Selenia,...). Zawsze jednak zwracamy uwagę na ich funkcjonalność, jakość materiałów i staranność wykończenia.
Dzięki temu torebki marki Papillon nie przestaną Cię cieszyć po jednym sezonie. Na pewno będziesz chciała je kolekcjonować.


Projekty Papillon
Gdy projektujemy nową torebkę, chcemy, by zwracała uwagę i wywoływała uśmiech. Przecież tak właśnie reagujesz, gdy widzisz motyla. Nasze wzory torebek Papillon są kobiece, energetyczne i nasycone barwami. Są różne w swoim charakterze, jak różnorodne są motyle, od których czerpiemy inspirację i nazwy. 


Jakość Papillon
Zaczynaliśmy od krótkich autorskich serii szytych ręcznie z najlepszych, wyselekcjonowanych włoskich skór. Nie chcieliśmy jednak, by  torebki Papillon były jak rzadkie okazy motyli. Dlatego uruchomiliśmy szerszą produkcję naszych najbardziej popularnych wzorów. Mimo że wytwarzamy teraz dłuższe serie, przykładamy bardzo dużą wagę do doboru wysokiej jakości materiałów i wykończenia.


Zespół Papillon
Jesteśmy ludźmi z pasją o wielu talentach i doświadczeniu w wielu dziedzinach – od projektowania graficznego i krawiectwa po marketing i zarządzanie. Nasza pewność torebek Papillon  wynika z tego, że projektujemy je tak, jak dla siebie. Piękniejsza część naszego zespołu przetestowała każdy model. Naprawdę lubimy to, co robimy.


Chcesz wybrać swoją torebkę Papillon – zapraszamy na zakupy


Chcesz porozmawiać o zakupie hurtowym – skontaktuj się


A_BArtboard 1