O nas

o nas, papillon4you.pl

Because I love Freedom

Papillon

to marka, która powstała z myślą o kobietach kochających wolność. Tworząc, widzieliśmy dziewczyny jako kolorowe ptaki, niespokojne duchy, które uwielbiają intensywne życie, pełne barw, radości i uśmiechu na twarzy oraz które posiadają w sobie pozytywną energię i pragną się nią dzielić z innymi. Naszym zamiarem było stworzenie idealnej torebki dla takiej kobiety. Mamy nadzieję, że się to udało.

Nazwa 

papillon to motyl. W naszym logo odnaleźć można sylwetkę motyla, który przypomina dziewczynę w ruchu, dziewczynę, która goni kropkę nad i .... czyli to, co najważniejsze w życiu. Motyl reprezentuje delikatność i piękne kolory - kobiecość i różnorodność życia. Dziewczyna to czysta energia i radość. Nasze torebki takie są: kobiece, niezwykle kolorowe, pozytywne i energetyczne. Nosząc torebkę firmy Papillon podkreślasz te cechy w sobie.

Materiały

użyte do naszych torebek, są najwyższej jakości. Długo selekcjonowaliśmy naszych dostawców skór, materiałów i nici, dzięki czemu jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów. Na przykład skóry w większości sprowadzamy z Włoch - rodzinnej garbarni, z wielopokoleniowym doświadczeniem. Nabywają oni nowe technologie do garbowania, barwienia i wykańczania skór, dzięki czemu efekt końcowy staje się perfekcyjny. Torebki szyte są w Polsce - dbamy o najwyższą jakość formy, kroju, szycia i wykończenia każdego elementu, dlatego każdy etap pracy wykonywany jest ręcznie. Wszystkie torebki Papillon to rękodzieło.

Zespół Papillon

zawsze pracuje z pasją i poświęceniem. Składa się z utalentowanych i doświadczonych osób. Naszą misją jest dążenie do doskonałości na każdym etapie powstawania produktu. Poświęcamy wiele czasu na zbadanie i zrozumienie potrzeb kobiet, aby póżniej stworzyć produkt, który będzie bliski ideałowi i uprzyjemni każdy dzień właścicielce torebki Papillon.


 nasz zespół

Dane adresowe firmy:

Papillon
ul. Moniuszki 23
05-095 Łomianki
Mail: sklep@papillon4you.pl
NIP: PL 1180883331  REGON: 017326180 
Numer konta: 70109010140000000130332626

szyjemy i tworzymy

proces tworzenia

A_BArtboard 1