Handmade

handmade - ręczne wykonane torebki marki Papillon

Handmade

produkty Papillon to w większości rękodzieło! Ręczne krojenie wyselekcjonowanych partii skór oraz ręczne szycie przez najlepszych rzemieślników z wieloletnim doświadczeniem.

Materiały

są najwyższej jakości. Długo selekcjonowaliśmy naszych dostawców skór, materiałów i nici, dzięki czemu jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów. Przykładowo skóry w większości sprowadzamy z Włoch, rodzinnej garbarni, o wielopokoleniowym doświadczeniu. Nabywają oni nowe technologie do garbowania, barwienia i wykańczania skór, dzięki czemu efekt końcowy staje się perfekcyjny.

Produkty

staramy się w nich przekazać pozytywną energię. Wierzymy, że radosne, intensywne barwy będą niosły tak jak nasze torebki radość, entuzjazm i zadowolenie. Jednocześnie dbamy o najwyższą jakość formy, kroju, szycia i wykończenia każdego elementu, bowiem nasze torebki to rękodzieło.

Ręczne wykonanie torebek Papillon

Wysoka jakość torebek Papillon

W naszej ofercie mamy jeszcze francuskie torebki damskie S.Fiorentino, hiszpańskie torby, torebki, saszetki, portfele Anekke oraztorby i torebki z serii Geometric.

A_BArtboard 1